Dancers – IBStage

FORGOT YOUR DETAILS?

ON

Casa de l'Òpera de Barcelona

Gran Teatre del Liceu

DATES

1 de setembre | 20:30h

2 de setembre | 18:00h

AMB PRESÈNCIA DE

Estrelles del Ballet

Cos de ball IBStage

PROGRAMA DE LA GALA

Programa de l'1 i 2 de setembre

Veure Programa

ENTRADES

Entrades ja a la venda

Compra Entrades

BALLARINS CONVIDATS

CASA DE L'ÒPERA DE BARCELONA | GRAN TEATRE DEL LICEU

Unint algunes de les millors estrelles del Ballet de companyies destacades i prestigioses com el Mariinsky Theater, Bolshoi Theater, Royal Ballet, American Ballet, Paris Opera entre altres.

La vostra oportunitat per veure totes aquestes Estrelles reunides a l'ecenari de la Casa de l'Òpera de Barcelona, compartint escenari amb el Cos de Ball d'IBStage.

Gales IBStage ... Promocionant la Dansa a Catalunya!

ROYAL BALLET | TEATRE MARIINSKY | NEW YORK CITY BALLET | AMERICAN BALLET
OPERA DE VIENA | HET NATIONAL BALLET | BALLET NACIONAL DE PORTUGAL
OPERA DE ZURICH | TEATRE STANISLAVSKY | OPERA DE BERLIN | BALLET DE CATALUNYA

Myriam Ould Braham

ÉTOILE | BALLARINA ESTRELLA

OPÉRA NATIONAL DE PARIS

Anastasia Limenko

BALLARINA PRINCIPAL

STANISLAVSKY THEATER MOSCOW

 

Tatyana Melnik

Ballarina Principal

HUNGARIAN NATIONAL BALLET

Rebecca Storani

Solista

BALLET DE CATALUNYA

Elisa Badenes

Ballarina Principal

Stuttgart Ballet

 

Dmitry Semionov

Ballarí Principal

SEMPEROPER DRESDEN

Marti Paixá

Ballarí Principal

STUTTGART BALLET

 

Igor Tsvirko

Ballarí Principal

Bolshoi Theater | Moscow

Istvan Simon

Ballarí Principal

SEMPEROPER DRESDEN

Aaron Robison

Ballarí Principal
*PENDENT DE CONFIRMACIÓ

ENGLISH NATIONAL BALLET

 

PENDENT D'ANUNCIAR

Ballarí Principal
*PENDENT DE CONFIRMACIÓ

Companyia

AMB LA PARTICIPACIÓ ESPECIAL DEL

Ballet de Catalunya 

FAST AVANCE

Coreografia: Leo Sorribes
Música: Mason Bates

AMB LA PARTICIPACIÓ DEL

COS DE BALL D'IBSTAGE

Programa d'Estiu IBStage 

BUSCANT TALENT

* Las Entradas no pueden ser reembolsadas, excepto por la cancelación de la actuación, o a menos que sean intercambiados o revendidos por la taquilla.
* Elenco sujeta a cambios
* Un cambio de elenco no constituirá una alteración sustancial *

GONZALO GARCIA

COMPAÑÍA: NEW YORK CITY BALLET
CATEGORÍA:  PRIMER BAILARÍN

SEPTIEMBRE 1 & 2, 2017

  • PROGRAMA 1 Septiembre | 21:30h
    STARS AND STRIPES - H. Kay
  • PROGRAMA 2 Septembre | 21:30h
    STARS AND STRIPES - H. Kay

MISA KURANAGA

COMPANY: BOSTON BALLET
POSITION:  PRINCIPAL DANCER

SEPTEMBER 1 & 2, 2017

  • PROGRAM 1 September | 21:30H
    BLACK SWAN - P. Tchaikovsky
  • PROGRAM 2 September | 21:30H
    BLACK SWAN - P. Tchaikovsky

ERIS NEZHA

COMPANY: BOSTON BALLET
POSITION:  PRINCIPAL DANCER BOSTON BALLET

SEPTEMBER 1 & 2, 2017

  • PROGRAM 1 September | 21:30H
    BLACK SWAN - P. Tchaikovsky
  • PROGRAM 2 September | 21:30H
    BLACK SWAN - P. Tchaikovsky

SEMYON CHUDIN

COMPAÑÍA: BOLSHOI BALLET
CATEGORÍA:  PRIMER BALLARÍ

SEPTIEMBRE 1 & 2, 2017

  • PROGRAMA 1 Septiembre | 21:30H
    LA FILLE DU PHARAONE - C. Pugni
  • PROGRAMA 2 Septiembre | 21:30H
    LA FILLE DU PHARAONE - C. Pugni

SEMYON VELICHKO

COMPAÑÍA: HET NATIONAL BALLET
CATEGORÍA:  PRIMER BAILARÍN

SEPTIEMBRE 1 & 2, 2017

  • PROGRAM 1 September | 21:30H
    ESMERALDA - C. Pugni
  • PROGRAM 2 September | 21:30H
    ESMERALDA - C. Pugni

BROOKLYN MACK

COMPAÑÍA: THE WASHINGTON BALLET
CATEGORÍA:  PRIMER BAILARÍN

SEPTIEMBRE 1 & 2, 2017

  • PROGRAMA 1 Septiembre | 21:30H
    LA SYLPHIDE - JM. Schneitzhoeffer
  • PROGRAMA 2 Septiembre | 21:30H
    LA SYLPHIDE - JM. Schneitzhoeffer

TÉO DUBREUIL

COMPAÑÍA: THE ROYAL BALLET
CATEGORÍA:  BAILARÍN

SEPTIEMBRE 1 & 2, 2017

  • PROGRAMA 1 Septiembre | 21:30H
  • PROGRAMA 2 Septiembre | 21:30H

ANASTASIA LIMENKO

COMPAÑÍA: STANISLAVSKY THEATER - MOSCOW
CATEGORÍA:  PRIMERA BAILARINA

SEPTIEMBRE 1 & 2, 2017

  • PROGRAMA 1 Septiembre | 17:00H
    DIANA Y ACTEONE - C. Pugni
  • PROGRAM 2 Septiembre | 21:30H
    DYANA Y ACTEONE - C. Pugni

ALBA NADAL

COMPAÑÍA: THE ROYAL DANISH BALLET
CATEGORÍA:  BAILARINA

SEPTIEMBRE 1 & 2, 2017

  • PROGRAMA 1 Septiembre | 21:30H
    FLOWER FESTIVAL IN GENZANO - E. Helsted and H. Paulli
  • PROGRAMA 2 Septiembre | 21:30H
    FLOWER FESTIVAL IN GENZANO - E. Helsted and H. Paulli

KYONO CHANTAL MORIN

COMPAÑÍA: AUTRAND BALLET FRANCE
CATEGORÍA: BAILARINA

SEPTIEMBRE 1 & 2, 2017

  • PROGRAMA 1 Septiembre | 21:30H
    SLEEPING BEAUTY SUITE (Pas de Deux) - P. Tchaikovsky
  • PROGRAMA 2 Septiembre | 21:30H
    SLEEPING BEAUTY SUITE (Pas de Deux) - P. Tchaikovsky

JAN SPUNDA

COMPAÑÍA: BAYERISCHE STAATSOPER
CATEGORÍA:  BAILARÍN
Junior OWPD Prix 2016

SEPTIEMBRE 1 & 2, 2017

  • PROGRAMA 1 Septiembre | 21:30H
    SLEEPING BEAUTY SUITE - P. Tchaikovsky
  • PROGRAMA 2 Septiembre | 21:30H
    SLEEPING BEAUTY SUITE - P. Tchaikovsky

LAUREN CUTHBERTSON

COMPAÑÍA: THE ROYAL BALLET
CATEGORÍA: PRIMERA BAILARINA

SEPTIEMBRE 1 & 2, 2017

  • PROGRAMA 1 Septiembre | 21:30H
  • PROGRAMA 2 Septiembre | 21:30H
TOP